Start partnerzy Małgorzata Mroczek
Małgorzata Mroczek

Absolwentka historii KUL, ukończyła studia podyplomowe w zakresie doradztwa zawodowego oraz Studium Treningu i Warsztat Umiejętności Psychospołecznych.

Zawodowo związana z Działem Kadr KUL. Posiada doświadczenie z zakresu koordynowania działalności socjalnej, prowadzenia procesów rekrutacyjnych na stanowiska administracyjne, koordynowania działań związanych z organizacją i przebiegiem staży dla osób bezrobotnych oraz praktyczną wiedzę z zakresu prowadzenia spraw osobowych pracowników (nawiązanie, przebieg i rozwiązanie stosunku pracy).

Od około 5 lat prowadzi projekty szkoleniowe dla firm i organizacji z następujących tematów: warsztat integracyjny, komunikacja w zespole, zarządzanie czasem, samopoznanie i wyznaczanie celów, aktywne metody poszukiwania pracy, autoprezentacja i rozmowa kwalifikacyjna, rekrutacja i selekcja, asertywność, warsztaty wspierania rozwoju zawodowego dla osób bezrobotnych, doradztwo zawodowe – warsztaty grupowe dla osób bezrobotnych, pracujących, młodzieży gimnazjalnej i ponad gimnazjalnej, kurs kształtujący kompetencje społeczne dla młodzieży 15+, radzenie sobie ze stresem (dla młodzieży gimnazjalnej).

Współpracowała z Polską Fundacją Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego „OIC Poland”, Lubelską Szkołą Biznesu, Viamed s.c. Pracownią Rozwoju Osobistego SELF, WYG International Sp. z o.o., Urzędem Gminy w Wojcieszkowie, Stowarzyszeniem Rozwoju Gminy Niedźwiada „Nowa myśl – wspólne działanie” oraz Biurem Zawodowej Promocji Studentów i Absolwentów KUL.