Start aktualności

PRZYSTĄPIENIE DO „LUBELSKIEGO PARTNERSTWA NA RZECZ AKTYWIZACJI OSÓB MŁODYCH ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W NAJTRUDNIEJSZEJ SYTUACJI NA RYNKU PRACY”

Miło nam poinformować, iż w  dniu 23 czerwca 2016 roku Fundacja EOS podpisała  porozumienie
w sprawie funkcjonowania w województwie lubelskim, Partnerstwa na rzecz aktywizacji osób młodych znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy.

Stronami Porozumienia są: Lubelska Fundacja Rozwoju - Lider  Porozumienia oraz Fundacja EOS wraz z pozostałymi 60 Sygnatariuszami tj. podmiotami działającymi na rzecz wsparcia  młodzieży w podejmowaniu kształcenia, stażu lub zatrudnienia ułatwiającego wejście osobom młodym na rynek pracy.

Celem Partnerstwa jest wypracowanie i upowszechnienie zestawu rekomendacji, dotyczącego możliwych działań, metod i narzędzi, które mogą poprawić skuteczność i trafność oferty aktywizacyjnej adresowanej do osób młodych znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji życiowej i zawodowej w województwie lubelskim, który będzie wykorzystany przez instytucje rynku pracy przy udzielaniu wsparcia ww. osobom.

Treść porozumienia TUTAJ

RAZEM JESTEŚMY NAJSILNIEJSI
- WDROŻENIE MODELU WSPÓŁPRACY W 6 GMINACH POWIATU ŁUKOWSKIEGO

Termin realizacji: 01.11.2013 – 30.06.2015