Fundacja EOS
Start Materiały informacyjne

PRZYSTĄPIENIE DO „LUBELSKIEGO PARTNERSTWA NA RZECZ AKTYWIZACJI OSÓB MŁODYCH ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W NAJTRUDNIEJSZEJ SYTUACJI NA RYNKU PRACY”

Miło nam poinformować, iż w  dniu 23 czerwca 2016 roku Fundacja EOS podpisała  porozumienie
w sprawie funkcjonowania w województwie lubelskim, Partnerstwa na rzecz aktywizacji osób młodych znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy.

Stronami Porozumienia są: Lubelska Fundacja Rozwoju - Lider  Porozumienia oraz Fundacja EOS wraz z pozostałymi 60 Sygnatariuszami tj. podmiotami działającymi na rzecz wsparcia  młodzieży w podejmowaniu kształcenia, stażu lub zatrudnienia ułatwiającego wejście osobom młodym na rynek pracy.

 

Celem Partnerstwa jest wypracowanie i upowszechnienie zestawu rekomendacji, dotyczącego możliwych działań, metod i narzędzi, które mogą poprawić skuteczność i trafność oferty aktywizacyjnej adresowanej do osób młodych znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji życiowej i zawodowej w województwie lubelskim, który będzie wykorzystany przez instytucje rynku pracy przy udzielaniu wsparcia ww. osobom.

 

Treść porozumienia TUTAJ

 

 

RAZEM JESTEŚMY NAJSILNIEJSI
- WDROŻENIE MODELU WSPÓŁPRACY W 6 GMINACH POWIATU ŁUKOWSKIEGO

Termin realizacji: 01.11.2013 – 30.06.2015


RAZEM JESTEŚMY NAJSILNIEJSI
- PLAKATY I ULOTKI PROMUJĄCE KONSULTACJE SPOŁECZNE W GMINACH REALIZUJĄCYCH PROJEKT


 

Notice: Undefined variable: lineon in /home/KONTA/WWW/CLASSIC/f/fundacjaeos/_public_html/eos/templates/greentea/html/mod_footer/default.php on line 1
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Joomla themes