Start partnerzy Zbigniew Wróblewski
Zbigniew Wróblewski

Absolwent Wydziału Filozofii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, doktor habilitowany nauk humanistycznych, pracownik KUL, absolwent podyplomowych studiów „Zarządzanie projektami badawczymi i pracami rozwojowymi" (Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie, 2010); współzałożyciel i prezes Fundacji EOS.

Szkolenia z zakresu równych obszarów etyki zawodowej prowadził dla wielu  grup zawodowych, np. nauczycieli ( Podstawy etyki zarządzania rozwojem oświaty), pracowników socjalnych (Aksjologia pracy socjalnej), doradców zawodowych  ( Etyka doradców zawodowych), kontrolerów Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (Etyka pracy) , pracowników biznesu (Etyka biznesu). Zajęcia te były prowadzone w ramach działalności  firm szkoleniowych, fundacji  i szkół wyższych.

Prowadził szkolenia i doradztwo dla organizacji pozarządowych z zakresu komunikacji (wystąpienia publiczne, sztuka argumentacji) oraz w ramach Akademii Ekonomii Społecznej z zakresu etyki działalności organizacji, tworzenie kodeksów etycznych.